Lankové systémy

Uvažujete o závěsném osvětlení, ale lustry vás nelákají? Podívejte se na naši širokou nabídku lankových systémů. Osvětlení pomocí lanek nabízí esteticky čisté světlo, které nenaruší atmosféru prostoru. Skvěle se hodí do veřejných prostorů, v galeriích je hojně využíváno pro nasvícení obrazů nebo uměleckých předmětů.
Celý výstavní prostor lze takto minimalisticky osvítit pomocí kombinace LED pásků, bodových svítidel a svěšených svítidel využívajících lankové systémy. Tento typ osvětlení také jistě najde využití v soukromých a členitých prostorách. Skvěle osvítí prostorově komplikované podkrovní a půdní místnosti, kterým propůjčí pocit většího prostoru.

Lankové systémy využívají jak nízkého napětí 12 V, tak běžných 230 V. Lanka můžete instalovat od stěny ke stěně nebo využít stropní zavěšení. Lankové systémy jsou velmi tvarově flexibilní a působí vzdušným dojmem. Dejte pozor, aby byl lankový systém vždy napnutý. Systém je vhodné instalovat pouze do pevných materiálů, které lankům poskytnou dostatečnou podporu.

Upřesnit parametry

Cenové rozpětí

od: do:

Materiál:

Provedení:

Krytí IP:

Patice:

Napětí:

Výrobce:

Řadit podle: Ceny Oblíbenosti