Nabízené značky od A do Z

ARTEMIDE

Ikona moderního designu Artemide obohacuje svět o své designové kousky již od roku 1960. Díky kombinaci moderního přístupu a dlouholetých zkušeností se Artemide může pyšnit několika světovými patenty. Jejich svítidla najdete v muzeích moderního umění a sbírkách designu po celém světě. Prostřednictvím kooperace nejlepších světových inovativních umělců vznikají originální prvky v rámci nadčasovéhu designu, který společnost již více než 50 let drží na vrcholu kvality a krásy v oboru designových svítidel.

ARTEMIDE

ASTRO LIGHTING

Nositelem ekologických trendů v našem eshopu jsou koupelnová, exteriérová a interiérová svítidla od britské společnosti Astro Lighting. Pro svůj strohý čistý design jsou oblíbenými architektonickými komponenty nejen pasivních domů a moderních staveb, ale také běžných domácností.

ASTRO LIGHTING

AZZARDO

„Moderní svítidla pro váš domov a bar.“ Tak se prezentuje český a slovenský internetový obchod Azzardo, který na trhu funguje již od roku 2009. Za tu dobu se rozšířil i do Maďarska, Polska, Rakouska a Německa. Svítidla Azzardo jsou oblíbená hlavně pro svůj moderní design a tvarovou hravost.

AZZARDO

BROKIS

Česká značka svítidel Brokis si svět získala originálními kolekcemi, které využívají tradiční české techniky foukání skla. Jako doplňkové materiály hojně využívají přírodní materiály, jako je dřevo a ručně opracovaný kov. Česká značka Brokis dodnes k výrobě pomocí tradičních postupů využívá původní sklárnu Janštejn, která byla založena již v roce 1809.

BROKIS

CHARLOT & CIE

Nechte se inspirovat originálními ručně vyráběnými svítidly z dílny francouzských designérů. Svítidla zde tvoří převážně ze skládaného plisovaného papíru a jejich předobrazem jsou fascinující tvary života pod hladinou moře.

DEOS

Český výrobce technických svítidel pro veřejné prostory DEOS se zaměřuje na precizní zpracování a maximální funkční efektivitu. Díky využití komponentů renomovaných evropských značek splňují i ta nejpřísnější technická kritéria a mohou vašemu komerčnímu prostoru nabídnout maximální spolehlivost.

ECODESIGN

Ecodesign je německý výrobce sádrových nástěnek, říms, nerezových a podhledových designových svítidel, který se objevil na trhu již v roce 1996. Značka Ecodesign, jak její název správně napovídá, svá designová svítidla vyrábí převážně z ekologických materiálů jako je papír, látka či dřevo.

EGLO

„Mé světlo, můj styl.“ To je slogan, který přináší rakouskou kvalitu do celého světa. Značka Eglo je na našem trhu vítaným společníkem, protože nabízí úplnou, ucelenou a finančně dostupnou nabídku bytového a venkovního osvětlení jak pro komerční, tak pro soukromé prostory.

EGLO

EZR

Tradiční česká rodinná značka Ezr vznikla již v roce 1991 a od začátku má jako své obchodní motto větu „Světlo v přírodní formě“. Původně společnost pracovala s přírodními materiály, jako je dřevo rattan a látka. Postupně k nim přidávala chladnější kovové prvky od mosazi až po sklo. Cílem této značky je zprostředkovat přírodní světlo příjemné pro oči. Klientům se výrobce maximálně přizpůsobuje a nabízí možnost úprav svítidel na zakázku.

FABAS

Italskou značku domácích svítidel Fabas vřele doporučujeme. Cenově dostupný výrobce se skvělou nabídkou obývacích setů a stropních svítidel nabízí klasický nadčasový design, který lze snadno kombinovat s dalšími prvky zařízeného pokoje.

FOSALI

Slovenská kreativní společnost Fosali se specializuje na optická vlákna a LED technologie, ze kterých vytváří umělecké instalace pro veřejné prostory. Optická vlákna doplňuje o stínidla z českého skla a vytváří tak originální průzračná svítidla.

FOSALI

HALLA

Česká značka svítidel Halla opírá své výrobky o vědecké poznatky. V rámci vývoje nových osvětlení společnost postavila moderní vědeckou laboratoř a navázala spolupráci s univerzitními pracovníky. Výsledkem je zdokonalování metody Human Centric Lightning, která průběžně reaguje na světelné požadavky lidského organismu.

HALLA

HONSEL

Tradice společnosti Honsel-Leuchten sahá až do roku 1833. Jde o nejstarší výrobce svítidel z města Arnsberg, které se tímto průmyslem proslavilo. Společnost se orientuje na bytové prostory, které dekoruje módními svítidly s náročným designem.

HONSEL

IDEALLUX

Italská společnost Ideallux se soustředí na běžné bytové osvětlení, které doplňuje o výrazný prvek originality. Tvorbu této značky můžeme rozdělit na prostorně i designově náročné osvětlení a drobná, minimalistická až bodová světla.

IDEALLUX

LEDECO

LEDeco je designová společnost orientující se na luxusní svítidlové doplňky do komerčních i nekomerčních prostor. Jejich specialitou jsou hvězdná nebe nebo profesionální instalace vytvořené pomocí kvalitních LED pásků.

LEDECO

LIGHT IMPRESSIONS

Německý výrobce Light impressions se specializuje na výkonná LED svítidla. Značka nabízí vysoce kvalitní venkovní i interiérová svítidla jak pro domácí, tak pro profesionální použití.

LINEA LIGHT

Společnost Linea Light vřele doporučujeme. Tento italský výrobce moderního, ale cenově dostupného interiérového osvětlení je ideální pro všechny, kdo chtějí držet krok s dobou. Designové kousky jsou nabízeny vždy v kompletních řadách.

LINEA LIGHT

LUCIDE

Belgická společnost LUCIDE se orientuje na moderní zpracování tradičních prvků výrazně ovlivněných uměleckým směrem Art Deco. Stylově výrazná svítidla potěší každého, kdo touží po kousku klasiky v moderním světě.

LUCIDE

LUCIS

LUCIS je český výrobce svítidel, který kvalitou svých výrobků dosahuje evropské úrovně. LUCIS se specializuje na interiérové osvětlení a autorský design. Značka tradičně spolupracuje s mladými designéry, kteří společnost obohacují o revoluční návrhy a nové materiály.

LUCIS

LUSITO

Lusito je česká značka designových svítidel a nábytku pro děti i dospělé, která se stará o to, aby váš interiér byl sladěný v klasickém stylu s moderními barevnými prvky.

LUSITO

LUXLIGHTING

Česká společnost Luxlighting působí na trhu již od roku 1997. První autorský počin ale přišel až o deset let později. Od té doby zprostředkovávají originální svítidla z dílen českých designérů do vašich domovů.

MA&DE

Italská společnost Linea Light se specializuje na inovaci LED technologií, které ohýbá do designově atraktivních tvarů pro komerční i domácí využití. Důraz klade hlavně na udržitelný rozvoj podporovaný novými technologiemi.

MA&DE

MIVVY

Mivvy je česká společnost založená v roce 2007. Specializuje se na výrobu a distribuci LED osvětlení v minimalistickém designu, který podporuje přednosti LED technologie. Portfolio čítá nevelké množství kvalitního nadčasového osvětlení, které je vyráběné v České republice.

MIVVY

NORDLUX

Značku Nordlux vřele doporučujeme. Severský minimalistický styl dánského výrobce osvětlení oplývá sebejistotou ohledně kvality svých výrobků, na které dává záruku až 15 let. Společnost nabízí komplexní sortiment interiérového i venkovního osvětlení.

Zobrazit

Nova Luce

"Světlo vykresluje texturu, osvětluje povrch a poskytuje jiskru a život." Motto, ze kterého vychází řecký výrobce osvětlení, jen potvrzuje, že světlo je pro společnost Nova Luce onou tajnou ingrediencí, jež tvoří její identitu. Společnost vychází z práce různých interiérových designérů, umělců a grafiků. S vytrvalostí a přesvědčením, že dobrý design a vysoká kvalita jsou to podstatné, navrhuje a vyrábí svítidla již od roku 2007, a to jak pro řecký, tak pro evropský trh.

Zobrazit

OSMONT

Český výrobce svítidel Osmont dosáhl úspěchu na mezinárodním trhu díky využití opálového skla a polykarbonátu. Designová stínidla nabízí včetně originálně zkonstruovaných žárovek, zářivek i LED zdrojů.

PAULMANN

Německý specialista na bodovky, společnost Paulmann, nabízí kvalitní lištové a lankové systémy v rámci kompletního sortimentu bytového osvětlení. Spotřebitelsky je velmi atraktivní hlavně aktuální značková řada svítidel a světelných LED zdrojů.

Zobrazit

PERENZ

Italská společnost Perenz nabízí světu designová stínidla a originální světelné zdroje již od roku 1962. Jejich specialitou jsou bílá stínidla variovaná jednoduchým nadčasovým designem, která dávají vyniknout netradičním žárovkám, zářivkách a LED zdrojům.

PERENZ

PHILIPS

Nizozemský výrobce elektroniky Philips usiluje o smysluplnou inovaci, která vede ke zlepšení života lidí. V jejich široké nabídce domácích i komerčních svítidel najdete designově velmi atraktivní exponáty i praktická svítidla do domácnosti.

PHILIPS

RENDL

Pražské Rendl Light Studio si své klienty získalo díky elegantní strohosti tvarů vytvořené využitím základní geometrie. Značka nabízí kompletní kolekce bytového i venkovního osvětlení včetně doplňkových komponentů.

SEC

Evropská společnost SEC Lighting, pro kterou zastáváme roli hlavního distributora pro Českou republiku, se úzce specializuje na architektonická, LED a nouzová svítidla. Díky své více jak 25leté tradici na trhu může klientům nabídnout opravdovou kvalitu podloženou zkušenostmi.

SEC

Sessak

Finský výrobce

Zobrazit

SLV

Německá společnost SLV přináší světlo do života lidí již více než 35 let a my ji s radostí doporučujeme i vám! Dnes distribuuje své výrobky do 35 zemí světa a stále expanduje. Nabízí exkluzivní bytové i technické osvětlení, mezi kterým díky svému designu dominuje aktuální kolekce aluminiových stínidel s měděným efektem.

SLV

STEINEL

Německá značka a vynálezce prvního senzorového svítidla na světě, společnost STEINEL, obdivuje spojení designu a funkčnosti. Kromě klasických venkovních svítidel se specializuje právě na pohybové senzory, horkovzdušné a lepící nářadí, které je výsledkem inovace probíhající zároveň v Německu, Česku a Švýcarsku.

STEINEL

TRADDEL

Italská značka Traddel je součástí skupiny osvětlení Linea Light specializující se na inovaci LED technologií. Traddel se orientuje na implementaci světel do čistého architektonického řešení a vytváří tak originální osvětlené prostory pro komerční vnitřní i venkovní prostory.

TREVOS

TREVOS

TRILUM

Slovenská značka Trilum se specializuje na kombinaci nejmodernějších technologií s přírodními materiály. Designová svítidla symbolizující návrat k přírodě značka doplňuje šetrnou LED technologií, čímž se vydává na cestu udržitelného rozvoje.

TRIO

Trio je německý výrobce svítidel, který se specializuje na ztělesnění čisté atmosféry pomocí originálních stínidel. Ať už se jedná o kategorii Vintage, Pure nebo Black Meets Gold, Trio nabízí jasný designový zážitek, který lze zároveň lehce kombinovat s dalšími komponenty v domácnosti.

UMAGE

Značka UMAGE, bývalá Vita Copenhagen, je dalším příkladem severské preciznosti a šetrnosti k životnímu prostředí. UMAGE je výrobce interiérového osvětlení, které svou šetrnost k přírodě vyjadřuje pomocí dárkového balení každého kusu, které je mnohem skladnější a napomáhá redukci uhlíkové stopy.

VERBATIM

VISTOSI

Pompézní křišťálové lustry nebo minimalistická stínidla? Obě varianty spojuje dokonalá práce se sklem italské společnosti Vistosi, jejíž sklářská historie sahá až do roku 1585. V současné podobě se na trhu objevila v roce 1945 a od té doby světu nabízí to nejlepší ze světa kvality a luxusu.

VM Elektro

WOFI

Německý výrobce kvalitního bytového osvětlení Wofi se svou specializací na spoty a lišty nabízí klientům velmi zajímavá a originální konstrukční řešení svítidel, které často využívají moderní LED technologie.

WOFI